licytacje nieruchomości

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

sygn. akt Km 2190/15  

O B W I E S Z C Z E N I E

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie Grzegorz Sokół Kancelaria Komornicza w Mikołowie zawiadamia na podstawie art. 953 k.p.c. w związku z art. 955 k.p.c., że w  dniu 22-11-2016 r. o godz. 14:00 w Sądzie Rejonowym w Mikołowie Wydział I Cywilny, ul. Kard. Wyszyńskiego 4, sala nr 33 odbędzie się:

P I E R W S Z A    L I C Y T A C J A

spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu nr 19 położonego w miejscowości Mikołów, przy ul. Krawczyka 8 o powierzchni 42, 56 m2 posiadającego założoną Księgę Wieczystą nr KA1M/00067259/1 w Sądzie Rejonowym w Mikołowie.Budynek oznaczony nr 8 jest obiektem wolnostojącym, całkowicie podpiwniczonym, o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej klatce schodowej usytuowanej centralnie z dwiema galeriami na każdej kondygnacji. Teren działki zorganizowany i zagospodarowany zielenią, utwardzonymi pieszymi i jezdnymi drogami oraz infrastrukturą osiedlową taką jak plac zabaw, obiekty małej architektury, miejsca postojowe. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa wielorodzinna i jednorodzinna, placówki oświatowe i medyczne. W pobliżu punkty handlowo - usługowe i przystanki komunikacji miejskiej. Budynek nr 8 częściowo poddany termomodernizacji. Lokal nr 19 znajduje się na czwartej (ostatniej) kondygnacji ( 3 piętrze) i składa się z wiatrołapu, przedpokoju, łazienki z WC, dwóch pokoi i kuchni. Okna z wystawą południowo zachodnią w pokojach i północno wschodnią w kuchni. Do lokalu przynależy jedno pomieszczenie piwnicy. Lokal o naturalnym stanie zużycia. Stan wykończenia należy uznać za przeciętny. Ściany obłożone tapetą, panelem ściennym i płytami pilśniowymi lub płytką ceramiczną. Zauważalne miejscowo nierówności i przetarcia. Na podłodze panele podłogowe, płytki ceramiczne i wykładzina PCV w łazience. Lokal wyposażony w instalacje: wodnokanalizacyjną, elektryczną, grzewczą (kocioł gazowy, grzejniki stalowe, płytowe konwektorowe).

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę:

125 400,00 zł

Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę:

94 050,00 zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10 % ceny oszacowania nieruchomości, tj. kwotę

12 540,00 zł

Lokal można oglądać na dwa tygodnie przed licytacją oraz przeglądać w sądzie akta postępowania egzekucyjnego, zaś operat szacunkowy znajduje się do wglądu w biurze komornika codziennie od dnia wywieszenia niniejszego obwieszczenia na tablicy ogłoszeń.

 

Attachments:
Download this file (Sprawa KM 2190_15.pdf)Sprawa KM 2190_15.pdf[ ]32 kB